O projektu

Běžná domácnost: Perete a dostali jste chuť na kávu. Dáte vodu do rychlovarné konvice, zapnete ji a zatímco si do hrnečku nasypete kávu, najednou je tma. Pračka nepere, světlo nesvítí, rádio zmlklo a hrnek s kávou zůstal prázdný. Co se asi stalo? Jak v takových a podobných situacích postupovat?   

zena-konvica-kuchyna-zasuvky
Zdroj: Legrand

Magazín Electrend vám přináší informace ze světa elektroinstalací, návody, tipy a rady pro ty, kteří jsou ve fázi realizace domů nebo bytů, a pro ty, kteří své domovy rekonstruují. Pokud vám záleží na tom, jaký elektroinstalační materiál by vás měl obklopovat, potřebujete poradit při výběru vypínačů, zásuvek, kabelů nebo elektrického vrátného, přečtěte si články, v kterých vám přinášíme odpovědi od našich odborníků.

Zvonili jste? Má váš soused elektrického vrátného, díky kterému vždy ví, kdo u jeho dveří zvoní, a který nikdy nestál na dešti a neotvíral bránu ručně? Chcete-li i vy využívat řešení, které šetří váš čas a zároveň vám poskytuje komfort a bezpečí, přečtěte si naše články o výhodách vrátného, kterého si můžete dopřát i vy.   

obyvacka-videovratnik-muz-kniha
Zdroj: Legrand

Pokud se v oblasti elektroinstalací potřebujete zorientovat, inspirovat nebo pouze ujistit, jste na správné adrese. Projekt Electrend je portál partnera Legrand, specialisty v oblasti elektroinstalací, který se orientuje na technicky dokonalá, inovační a designová řešení.