Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

O nás

SVĚTOVÝ SPECIALISTA PRO ELEKTRICKÉ INSTALACE

A DATOVÉ ROZVODY


Legrand je francouzská společnost, která je aktivní  ve více než 

180 zemích světa, kde je zastoupena 70 pobočkami

a více než  31 000 zaměstnanci. Patří mezi největší společnosti

v oblasti elektrotechniky.

 

Legrand je světový lídr v těchto oblastech:
   • spínače a zásuvky (18 % světového trhu)
   • cable management (15 % světového trhu)

 

Skupina Legrand nabízí kompletní řešení především v těchto oblastech:
   • výkonové jištění a spínání, modulární přístroje, rozvodnice a rozváděče,

     rozvod a příslušenství pro kabeláž, kompenzace jalového výkonu,

     přípojnicové systémy a NN transformátory
   • organizace a vedení kabelů, systémy strukturované kabeláže, nouzové osvětlení
   • elektroinstalační přístroje a příslušenství, komfortní elektroinstalace, audio a video

      vstupní systémy, výrobky ve zvýšeném krytí.

 

Udržitelný rozvoj
 

 

Energeticky úsporné a ekologicky zaměřené přístroje Legrand pomáhají snížit spotřebu energií, znečištění životního prostředí či emise skleníkových plynů (CO2). Instalujte energeticky úsporné přístroje Legrand, které můžete snadno identifikovat pomocí tohoto symbolu . Pomozte svým zákazníkům zmírnit dopad lidské činnosti na životní prostředí.

 

Společnost Legrand v ČR je od roku 2012 členem České rady pro šetrné budovy (CZGBC, http://www.czgbc.org/).

 

Společnost Legrand spolupracuje se společností Rema systém, která zajišťuje kolektivní systém sběru a recyklace elektro odpovadu, včetně baterií a akumulátorů. Více informací se dozvíte v dokumentu, který je ke stažení zde.

 

 

TISKOVÉ ZPRÁVY

 

21/5/2020 - Projekt „Legrand is #SwitchedOn“ - Limoges, květen 2020 – Legrand, světový specialista pro elektrické instalace a datové rozvody, oznamuje zahájení své aktivity na sociálních sítích věnované krizi COVID-19.

 

10/12/2019 - Účast na výstavě Light + Building V roce 2020 se Legrand zúčastní výstavy Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem. Tento veletrh patří mezi největší světové veletrhy osvětlení a technologií budov a představí se na něm více než 2.600 vystavovatelů, mezi nimiž nebude Legrand chybět ani v roce 2020. Přijďte se seznámit s řešeními Legrand do haly 11.1 / B86 ve dnech 8. – 13. března 2020.

 

13/3/2019 - Účast na 27. Mezinárodním veletrhu AMPERSpolečnost Legrand se zúčastní letošního ročníku mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení, AMPER, který se koná ve dnech 19. – 22.3. na brněnském výstavišti.

 

18/1/2017 - V roce 2016 jsme zahájili interní aktivitu LEGRAND SRDCEM - začínáme u sebe! 

 

6/4/2016 - Účast na Mezinárodním stavebním veletrhu IBF 2016 - Společnost Legrand se zúčastní letošního ročníku mezinárodního stavebního veletrhu IBF, který se koná ve dnech 20. – 23. 4. na brněnském výstavišti.

 

11/2/2016 - Nová řada ovládacích přístrojů Valena Life - Společnost Legrand uvádí na trh novou řadu ovládacích přístrojů Valena Life, která zve k „novému nastartování vašeho života“.

 

2/11/2015 - Prezident a předseda představenstva Gilles Schnepp navštívil Českou republiku - Gilles Schnepp přicestoval do Prahy, aby navštívil vůbec poprvé sídlo pobočky skupiny Legrand v České republice.

 

9/9/2015 - Účast na Mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH 2015Společnost Legrand se zúčastní letošního ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná ve dnech 15. – 19. 9. na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

1/7/2015 - Legrand posiluje svoji pozici v oblasti datové komunikace - Je nám potěšením oznámit, že do našeho portfolia značek v oblasti datové komunikace přibyla značka Raritan, Inc. z USA.

 

15/4/2015 - Účast na Mezinárodním stavebním veletrhu IBF 2015 - Společnost Legrand se zúčastní letošního ročníku mezinárodního stavebního veletrhu IBF, který se koná ve dnech 22. – 25. 4. na brněnském výstavišti.

 

8/4/2015 - Boj proti padělání díky aplikaci Copytracer - V rámci boje proti padělání, vyvinula společnost Legrand mechanismus nazývaný Legrand Copytracer. Je to unikátní registrační číslo umístěné na produktech Legrand.

 

13/11/2014 - Kníry, které pomáhají. Zaměstnanci společnosti LEGRAND se snaží podporovat dobré věci. Proto se přidáváme k celosvětovému projektu Movember.

 

2/6/2014 - Legrand partnerem francouzsko-české události „Týden Française“ pod záštitou francouzského velvyslance - společnost Legrand se stala jedním z partnerů akce „Týden Française“, aby podpořila hospodářský i politický rozvoj spolupráce mezi ČR a Francií. Tato významná fracouzsko-česká událost se uskuteční ve dnech 1. – 13. června 2014 pod záštitou francouzského velvyslance pana Jeana-Pierra Asvazadouriana.  Akce proběhne nejen v Praze, ale i v dalších městech České republiky, Pardubicích, Brně a Ostravě.

 

21/6/2012 - změny ve vedení společnosti Legrand pro ČR a SR - Novým ředitelem pro ČR a SR bude od 1. července 2012 jmenovaný pan Renaud Chevalier-Cadell.

21/9/2011 - Legrand se zařadil mezi 100 nejvíce inovativních firem světa - Prestižní časopis Forbes zveřejnil seznam 100 nejvíce inovativních společností světa. Mezi tyto společnosti byla pro rok 2011 zařazena i společnost Legrand.