Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Ovládání žaluzií

Žaluziový spínač (drátový přístroj)

Žaluziový spínač (drátový přístroj)

 

Umožňuje ovládat jednotlivé žaluzie nahoru/stop/dolů. Ovládat jej lze pomocí bezdrátových žaluziových spínačů, ovládačů scénářů, časových programů, aplikace nebo hlasu (asistenty Google a Apple, pro asistent Amazon není hlasové ovládání zatím dostupné (06/2020)). Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control. Pro instalaci do zdi použijte instalační krabice hloubky 40 mm, ideálně však 50 mm a hlubší.

 

Žaluziový mikromodul (drátový přístroj)

Žaluziový spínač (drátový přístroj)

 

Instalace do kaslíku žaluzie. Umožňuje ovládat jednotlivé žaluzie nahoru/stop/dolů. Ovládat jej lze pomocí bezdrátových žaluziových spínačů, ovládačů scénářů, časových programů, aplikace nebo hlasu (asistenty Google a Apple, pro asistent Amazon není hlasové ovládání zatím dostupné (06/2020)). Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control. 

 

Žaluziový spínač (drátový přístroj)

Bezdrátový žaluziový spínač

Spínač je zcela plochý a lze ho instalovat na libovolný povrch pomocí dodávané oboustranné lepenky nebo instalační krabici. Může ovládat až 20 drátových žaluziových spínačů. Napájení pomocí baterie (součást dodávky). Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control.