Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Ovládání osvětlení a spínání

SPÍNAČ S MOŽNOSTÍ STMÍVÁNÍ BEZ „N“ VODIČE (DRÁTOVÝ PŘÍSTROJ)

Spínač s možností stmívání bez N vodiče

 

Přístroj je možné pomocí aplikace přepnout do módu stmívače nebo LED kontrolku nastavit pro signalizační či orientační funkci. Stmívá klasické žárovky nebo vybrané stmívatelné LED žárovky Philips – seznam kompatibilních žárovek viz odkaz níže. Po zadání hodnoty zátěže lze měřit spotřebu světelného okruhu (denní, týdenní, měsíční a celkový přehled hodnot lze kontrolovat v mobilní aplikaci). 

 

Ovládat jej lze pomocí bezdrátových spínačů, ovládačů scénářů, časových programů, aplikace nebo hlasu. Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control. Při instalaci do zdi použijte instalační krabice hloubky 40 mm, ideálně však 50 mm a hlubší.

 

MIKROMODUL S „N“ VODIČEM (DRÁTOVÝ PŘÍSTROJ)

Mikromodul s N vodičem (drátový přístroj)

Mikromodul lze instalovat přímo do tělesa svítidla nebo instalační krabice. Spíná všechny druhy světelných zátěží. Po zadání hodnoty zátěže lze měřit spotřebu světelného okruhu (denní, týdenní, měsíční a celkový přehled hodnot lze kontrolovat v mobilní nebo webové aplikaci). Ovládat jej lze pomocí bezdrátových spínačů, ovládačů scénářů, časových programů, aplikace nebo hlasu, dále pak přímo připojeným klasickým tlačítkem. Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control. Rozměry: 40 x 40 x 20 mm. 

 

Bezdrátové spínače osvětlení

Bezdrátové rozhraní pro klasické spínače

 

1násobný a 2násobný spínač je zcela plochý a lze ho instalovat na libovolný povrch pomocí dodávané oboustranné lepenky nebo instalační krabici. Mohou ovládat mikromodul, spínač s možností stmívání, zásuvky nebo kabelové vývody. K dispozici i v krytí IP55 pro instalaci na povrch. Napájení pomocí baterií (součást dodávky). Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control.

 

Bezdrátové rozhraní pro klasické spínače

Bezdrátové rozhraní pro klasické spínače

 

V kombinaci s klasický tlačítkem nebo spínačem se změní v Netatmo bezdrátový spínač a lze tak zachovat původní design vypínačů. Vícero rozhraní může ovládat vždy max. jeden z následujících přístrojů: mikromodul, spínač s možností stmívání, zásuvku nebo kabelový vývod. Napájení pomocí baterií (součást dodávky). Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control. Rozměry: 40 x 40 x 10 mm.

 

Bezdrátový pohybový senzor

Bezdrátový pohybový senzor

 

Na základě detekce pohybu může ovládat mikromodul, spínač s možností stmívání, zásuvky nebo kabelové vývody. Lze nastavit: spínání při určité hladině osvětlení, vzdálenost (citlivost), zpoždění.
Napájení pomocí baterií (součást dodávky). Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control.

 

 

Spínané zásuvky (drátové přístroje)

Spínané zásuvky (drátové přístroje)

 

Spínané zásuvky (montáž do zdi, na zeď v IP55, mobilní zásuvkový adaptér) umožňují měřit spotřebu el. energie (denní, týdenní, měsíční a celkový přehled hodnot lze kontrolovat v mobilní  aplikaci) a spínat zátěž až do 3680 W. Ovládat je lze pomocí bezdrátových spínačů, ovládačů scénářů, časových programů, aplikace nebo hlasu. Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control. Při instalaci do zdi použijte instalační krabice hloubky 40 mm, ideálně však 50 mm a hlubší.

 

Spínaný kabelový výstup (drátový přístroj)

Spínaný kabelový výstup (drátový přístroj)

 

Umožňuje měřit spotřebu el. energie (denní, týdenní, měsíční a celkový přehled hodnot lze kontrolovat v mobilní aplikaci) a spínat zátěž až do 3000 W, 1fázové připojení L/PE/N. Ovládat jej lze pomocí bezdrátových spínačů, ovládačů scénářů, aplikace nebo hlasu. Drátové a bezdrátové přístroje se párují 3x poklepáním bezdrátovým přístrojem na drátový a nebo pomocí aplikace Home + Control. Při instalaci do zdi použijte instalační krabice hloubky 40 mm, ideálně však 50 mm a hlubší.