Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Limity a nastavení instalace, příklady zapojení

 

Nastavení instalace

 

Po zapojení přístrojů na silovou kabeláž je nutné provést nastavení systému vytvořením ZigBee sítě a spárováním přístrojů. Tyto kroky může provést elektrikář ale i laický koncový uživatel. Ostatní nastavení (nastavení scénářů, časových programů…) už lze provádět pomocí mobilního telefonu – viz aplikace Home + Control.

Instruktážní video – vytvoření ZigBee sítě

Instruktážní video – párování přístrojů, přidání bezdrátových přístrojů

Instalační návod

 

Limity systému

 

Každá instalace musí obsahovat startovací kit s komunikační bránou.

Počet přístrojů – systém může obsahovat až 100 drátových i bezdrátových přístrojů.

Počet spárovaných přístrojů – 1 drátový přístroj lze ovládat až 20 různými bezdrátovými přístroji (jedno světlo spínat z dalších 20 míst), 1 bezdrátový přístroj může ovládat až 20 drátových přístrojů (z jednoho místa mohu spínat až 20 různých světelných okruhů), do jedné skupiny lze spárovat 20 drátových a 20 bezdrátových přístrojů.

 

 

Příklady zapojení

 

Přístroje Legrand with Netatmo lze nainstalovat i na stávající kabeláž a doplnit bezdrátové přístroje. Vše je možné následně ovládat mobilním telefonem s aplikací Home + Control. Instalaci takto můžeme obměnit v celém domě a nebo jen částečně ve vybraných místnostech – viz příklady zapojení:

 

Příklady zapojení