Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Aplikace Home + Control

 

Aplikace slouží pro nastavení připojení instalace Legrand with Netatmo k domácí Wi-Fi a následně k internetu a také pro ovládání a další nastavení přístrojů. Je dostupná zdarma pro iOs (9.0 a vyšší) i Android (5.0 a vyšší) a vyžaduje vytvoření uživatelského účtu (funkční e-mail). Tento účet můžete následně používat i pro přístroje a aplikace Netatmo PRO (Netamo Security a Netatmo Energy). Ve chvíli, kdy instalaci pomocí aplikace připojíte k internetu, se automaticky začne aktualizovat firmware jednotlivých přístrojů. Přístroje tak vždy mají ty nejnovější funkce.

 

 

Co aplikace umožňuje?

 

 

Ovládat přístroje a scénáře v různých instalacích

 

Aplikace umožňuje prostřednictvím cloudu ovládat instalaci odkudkoliv na světě a párovat drátové přístroje s bezdrátovými. Ovládat lze světla, žaluzie, topení i scénáře. Počet instalací (dům, chata, kancelář…) není omezen stejně jako počet uživatelů (mobilních telefonů) kteří mají k instalaci přístup. Pro ovládání vytápění lze do aplikace přidat termostaty a termostatické hlavice Netatmo PRO.

 

Scénáře - nastavovat a měnit

 

Instalace může obsahovat 8 různých scénářů - 4 ovládané aplikací nebo tlačítky na stěně a 4 ovládané pouze aplikací. Tyto scénáře lze libovolně měnit ať už jste kdekoliv.

 

 

Časové programy - nastavit, aktivovat/deaktivovat nebo měnit

 

Instalace umožňuje vytvoření několika časových programů (každý s až 20 akcemi – vypnout nebo zapnout určité přístroje nebo jejich skupiny) a libovolně je vzdáleně měnit nebo aktivovat či deaktivovat. Typickým použitým může být časování pro sepnutí bojleru nebo čerpadla pro zavlažování.

 

Spotřeba

 

Prostřednictvím přehledného grafického rozhraní lze kontrolovat spotřebu světelných okruhů nebo přístrojů zapojených v zásuvkách či kabelových výstupech. Spotřebu lze zobrazit po jednotlivých spotřebičích za posledních 30 dnů anebo souhrnně za konkrétní den či měsíc.

 

 

Správa uživatelů

 

Prostřednictvím aplikace můžete pozvat nebo naopak odstranit uživatele kteří mají k vaší instalaci přístup. Počet uživatelů (uživatelských účtů, mobilních telefonů) není nijak omezen.

 

Nastavení přístrojů

 

Jednotlivé přístroje lze detailněji nastavovat a měnit tak některé jejich funkce. Například u spínače světel lze zvolit zda bude pracovat s módu spínání nebo stmívání. Signalizační LED lze nastavit pro signalizační (svítí když je rozsvíceno) nebo orientační (svítí když je tma a snadno ho tedy najdete) funkci. U světel lze také nastavit velikost zátěže a zahrnout tak světelný okruh do spotřeby el. energie. Je možné taktéž přístroje z instalace virtuálně přemístit do jiné místnosti nebo je zcela odstranit. To vše v jediné aplikaci Home + Control.