Valena Life konfigurátor

Valena Life online konfigurátor je unikátní nástroj, který Vám umožní velmi jednoduše specifikovat produkty Valena Life přímo na stavbě. Už nemusíte vypisovat všechny produkty na papír a poté přepisovat, nyní budete mít všechny projekty na jednom místě. Jediné co potřebujete, je Váš mobilní telefon a připojení k internetu.

Vyzkoušejte konfigurátor zde

 

Evidence projektů
 
V konfigurátoru budete mít uloženy všechny projekty, které jste vytvořili.Kdykoliv se k nim můžete vrátit a upravit je. Vždy zde naleznete kontakty na investora či stavbyvedoucí, případně fotografie, které jste si k projektu vytvořili.

Specifikace produktů
 
V konfigurátoru naleznete kompletní nabídku řady Valena Life. Vždy vidíte obrázek produktu, jeho přesný popis a brutto cenu. Vy si jen jednoduše zvolíte počet produktů v jednotlivých místnostech.

Informace o ceně pro zákazníka

Po ukončení projektu získáte okamžitou informaci o brutto ceně za celý projekt v řadě Valena Life. Můžete si přidat i výši slevy, kterou chcete poskytnout. Zároveň můžete klienta informovat o orientačních cenách dalších řad Valena Allure, Céliane, Bticino LivingLight.

Poptávka na velkoobchodě

Jakmile máte specifikaci ukončenu, můžete poslat emailem poptávku na velkoobchod. Zaslání specifikace je velmi jednoduché, můžete si přednastavit text v emailu a emailové adresy, na které poptávky obvykle zasíláte. K dispozici máte přílohy ve formátu excel a pdf.