Suché zalévané transformátory

Legrand: přední výrobce transformátorů v EvropěV roce 2005 se stala společnost EDM - výrobce transformátorů součástí skupiny Legrand. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout špičkové transformátory od renomovaného výrobce. O kvalitě a spokojenosti odběratelů svědčí více než 30 000 instalovaných transformátorů za posledních 10 let po celém světě a kontinuálně rostoucí poptávku. EDM vyrábí suché transformátory s litou izolací již více než 50 let.

Moderní technologie

Již od počátku výroby transformátorů se velká pozornost věnuje výzkumu a vývoji. Díky použití nejkvalitnějších materiálů a modernímu technologickému postupu výroby jsou transformátory na špičkové světové úrovni. Jejich hlavní výhody jsou:

  • Vysoká bezpečnost, minimální riziko vzniku požáru a znečištění životního prostředí díky absenci hořlavých látek
  • Nízká poruchovost, nízké ztráty z čehož vyplývají nižší náklady na údržbu a provoz
  • Na místě instalace se nevyžadují žádné speciální stavební úpravy na rozdíl od olejových transformátorů.

Možnosti použití

Transformátory Legrand EDM se používají v široké škále aplikací. Standardní distribuční transformátory najdou uplatnění v oblasti služeb (nemocnice, banky, polyfunkční objekty, ...), infrastruktury (letiště, nádraží, přístavy) a průmyslu (automobilový, strojírenský, chemický, potravinářský, ...). Kromě standardní nabídky umíme poskytnout speciální tipy transformátorů "na míru" každému projektu a vyhovět tak i netradičním požadavkům.