Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Software LCS Pro2

 

LCS Pro2 - Návrh strukturované kabeláže za pár sekund

Specifikace systému strukturované kabeláže v zvolené kategorii bez nutnosti poznání nabídky Legrand, přidávání vlastních prvků (switche, routery ...), přesné nacenění včetně podružného materiálu, práce a nákladů na dopravu. To je jen několik z mnoha vlastností programu LCS Pro2. K tomu přidejme jednoduché intuitivní ovládání, export seznamu materiálu s cenami do Excelu, export vizualizace do AutoCADu, tisk projektové dokumentace - to vše v sobě zahrnuje program LCS Pro2.

Program se skládá z následujících modulů:
  • SCHÉMA
  • SEZNAM PRVKŮ
  • ROZVÁDĚČE
  • NÁHLED
  • SUMÁŘ
  • SUMÁŘ PROJEKTU
  • TISK

Schéma

XLPRO2
V této části se graficky zobrazuje navržená topologie sítě.

Pomocí funkce PRŮVODCE automaticky vyspecifikovat potřebné komponenty horizontální kabeláže na základě zadaných parametrů: počet přípojných míst, kategorie kabeláže, stínění.

Vertikální kabeláž (backbone) je možné postavit na optice nebo Metalik. Specifikace je opět automatická.

SEZNAM PRVKŮ

XLPRO2
V této části možné ruční přidávat prvky od Legrand a produkty od jiných výrobců.

RozvádĚČe

XLPRO2
Modul "Rozváděče" Vám automaticky nabídne vhodnou velikost a typ rozvaděče do kterého je možné osadit všechny komponenty (našpecifikované automaticky v PRŮVODCI i ručně v SEZNAMU PRVKŮ).

Neobsazený prostor v rozvaděči (rezerva) je zobrazován v procentech a odpovídajícím počtu U.

NáhLEd

XLPRO2
Navržený rozvaděč lze zobrazit ve třech úrovních: montážní rám - přístroje - dveře. K dispozici je čelní i boční pohled. Všechny komponenty jsou zobrazeny v reálné měřítku, díky čemuž odpovídá zobrazené řešení realitě. Proto je také možné v režimu kótování přeměřit a zobrazit rozměry a vzdálenosti jakýchkoliv částí v rozvaděči. Rozmístění přístrojů upravíte přesouváním pomocí myši.

SumáŘ

XLPRO2
V této části získáte reálnou představu o ceně aktuálního rozvaděče. Sčítá se tarifní cena komponentů Legrand (vyplněním příslušné slevy se dostanete na reálné nákupní ceny), cena komponentů od jiných výrobců, marže na komponentech (Legrand, jiní výrobci), cena práce (program sám odhaduje kolik času je třeba na vyrobení daného rozvaděče), hodinová sazba, náklady na dopravu. Soupis a ceny materiálu lze exportem převézt do tabulky Microsoft Excel.

SumáŘ projektu

XLPRO2
V této části získáte reálnou představu o ceně celého projektu - všech rozvaděčů a rozvodů, ceny práce, nákladů na dopravu, nákladů na měření sítě. Opět je možný export do Microsoft Excel.

TISK

XLPRO2
Kteroukoliv část vaší práce je možné vytisknout. Není proto problém připravit podklady na cenovou nabídku v profesionální formě: s vaším logem, vizualizací řešení, soupisem materiálu a výslednou cenou. Pokud je nainstalován program Adobe Acrobat, lze uložit dokumenty rovnou ve formátu PDF.
 

LCS Pro2 software

Jméno a Příjmení
Telefon:
E-Mail:
Chyba, kontaktujte administrátora