Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Řízení osvětlení

 

Senzory od renomovaného britského výrobce CP Electronics umožňují ovládat různé světelné zdroje a to na základě detekovaného pohybu, úrovně přirozeného osvětlení a nebo kombinace obojího. Autonomní senzory CP Electronics představují ekonomicky výhodné, technicky spolehlivé a propracované řešení pro realizaci úspor při provozu komerčních a průmyslových objektů. Na výrobky se vztahuje záruka 5 let.

 

 

 

 

Technologie, detekce prezence a absenceZákladní přehled používaných technologií pro detekci pohybu a pracovní režimy senzorů CP Electronics.


 

Autonomní senzoryAutonomní senzory ovládají zátěž přímo připojenou na jejich výstupní svorky. Jejich prostřednictvím lze ovládat různé zátěže (spínané, stmívané předřadníky 0-10/1-10 V nebo DALI…). Vyrábí v provedení pro velké plochy, chodby, do velkých výšek nebo přímou montáž do osvětlovacích těles. 

AN 10 - Autonomní senzory s RF komunikacíFlexibilní řešení – An-10 představuje ideální řešení pro rekonstrukce nebo prostory kde kde je tažení nové kabeláže obtížné nebo velmi nákladné.
Zátěž lze připojit přímo na senzor který ji ovládá nebo lze povely mezi těmito přístroji předávat bezdrátově

 

 

 

Spolehlivé – AN-10 používá unikátní hybridní topologii spolu  s komunikačním protokolem vyvinutým speciálně pro řízení osvětlení. Povely jsou předávány jen nejnutnějšímu počtu prvků v instalaci. Snižuje se tak objem dat a komunikace je stále plynulá. 

 

Cenově efektivní – klasickou kabeláž lze nahradit RF komunikací. Samotná instalace je pak jednoduchá a časově nenáročná.
 


 

vitesse plusAutonomní systém s centrální jednotkou vyniká rychlou instalací a konfigurací. Jednotlivé okruhy jsou připojeny na řídící jednotku fast-konektory. Po zvolení jedné z přednastavených konfigurací je systém nastaven během několika sekund. Systém je vhodný pro komerční prostory ale hlavně pro školství.
  

Senzory pro sběrnicový systém knx Senzory pro sběrnicový systém KNX. Pro další Přístroje s technologií KNX (tlačítka atd.) kontaktujte Legrand.


 

Programovací ovládače
  • UHS5 – uživatelský ovládač pro nastavení základních parametrů senzorů (citlivost, úroveň Lx, časové zpoždění)

     
  • UNLCDHS – profesionální ovládač pro nastavení veškerých parametrů senzorů
  • Firmware pro UNLCDHS ke stažení