O spolupráci Minkels a Equinix

Legrand/Minkels hlavním dodavatelem racků největšího poskytovatele datových center na světě

 

Společnost Equinix se sídlem v Kalifornii je největším provozovatelem kolokačních a IBX datových center na světě.
V současnosti obsluhuje více než 100 datových center na všech kontinentech. Mezi 4400 současných zákazníků patří největší světoví hráči v oblasti informačních technologií: Google, IBM, AT&T, Yahoo, Microsoft, Adobe, Sony, Sprint.
Equinix se mmůže pochválit 99,999% dostupností technologií právem je považovaný za tržního lídra.
V nedávno uveřejněném průzkumu Greenpeace hodnotí Equinix jako společnost, která má výjimečné předpoklady na návrh a provozování datových center, která jsou energeticky efektivní a nezatěžují životní prostředí. Jen pro informaci, spotřeba elektrické energie všech datových center Equinix v roce 2012 představovala 1830 gigawatthodin. Průzkum Greenpeace: http://www.greenpeace.org/usa/en/campaigns/global-warming-and-energy/A-Green-Internet/clickingclean/

 

Legrand/Minkels je v současnosti hlavním dodavatelem 19“ datových rozváděčů pro datová centra Equinixu na celém světě.
Charakter spolupráce nejlépe dokreslují slova ředitele Equinis Holandsko, pana Michiela Eieltsa „Equinis a Minkels dlouhodobě spolupracují v oblasti uzavřených uliček. Minkels je schopný neobyčejně flexibilně reagovat na naše různorodé požadavky. Jelikož je známým zastáncem výroby racků přesně podle požadavků zákazníka („customization“), dokáže například dodat i racky s atypickou výškou (více než 47U). Kromě toho, rádi spolupracujeme s dodavateli, kteří dokáží vysokou kvalitu nejen slíbit, ale i reálně dodat. A Minkels opravdu dodává nejvyšší kvalitu“.
Více o rozváděčích Minkels.

 

 

 

 

Přečtěte si případovou studii o spolupráci Legrand/Minkels a Equinix ve Švýcarsku