Novostavba – sběrnicový systém


V případě že je objekt, kde má být inteligentní elektroinstalace instalována, stále ve výstavbě, je sběrnicový systém ideálním řešením. Výměna informací mezi přístroji a ovládanou zátěží (světla, žaluzie, vytápění atd.) probíhá po 2žilové komunikační sběrnici. Toto řešení přináší uživateli následující výhody:


Komfort

 
Ovládání světel, žaluzií a vytápění jediným stiskem pomocí předvolených scénářů nebo nechte instalaci pracovat zcela samostatně na základě různých vlivů. Příkladem může být vytápění v závislosti na venkovní teplotě, zavlažování s ohledem na aktuální počasí a roční dobu. Vše lze ovládat také pomocí aplikací pro tablety a smartphony (viz. odkaz níže).


Flexibilita

 
Každý ovládací prvek může být libovolně naprogramován dle Vaší aktuální potřeby: dnes ovládá žaluzie a zítra může stmívat světla nebo ovládat komplexní scénář kde jediným dotykem vytáhnete žaluzie, nastavíte úroveň osvětlení a zároveň zvýšíte teplotu v místnosti.


Bezpečnost

 
Součástí inteligentní elektroinstalace může být i video vstupní systém, který Vám dává přehled o tom co se děje v okolí domu.


Šetrnost k životnímu prostředí

 
Pokud v rámci inteligentní elektroinstalace využíváte vhodnou termoregulaci řízenou automaticky na základě denního programu a aktuální teploty v místnosti a zároveň ovládáte osvětlení na základě přítomnosti osob, můžete snížit náklady na elektrickou energii až o 30%.

 

 

Pro koncové zákazníky

KATALOGY KE STAŽENÍ

Přehled možností, designů a základní cenová kalkulace

CERTIFIKOVANÍ PARTNEŘI

Máte zájem o kompletní cenovou nabídku? Seznam našich certifikovaných partnerů.

Pro profesionály

KATALOGY KE STAŽENÍ

Technický katalog Moderní řešení elektroinstalace (ve slovenském jazyce)

APLIKACE KE STAŽENÍ

Aplikace pro ovládání elektroinstalace pro tablety a smartphony

CERTIFIKOVANÁ ŠKOLENÍ

Certifikovaná školení pro systémy My Home a Vantage

INSTALAČNÍ NÁVODY KE STAŽENÍ

Zde si můžete stáhnout instalační návody