Nakup ovládací přístroje Valena Life a získej poukaz na 150 Kč

Nakup ovládací přístroje Valena Life a získej poukaz na 150 Kč

V termínu od 3. 4. do 30. 6. 2023 (nebo do vyprodání zásob) probíhá obchodní akce zaměřená na podporu prodeje řady ovládacích přístrojů VALENA LIFE, v níž jsou zvýhodněny dvě položky zajímavým benefitem v podobě 150 Kč poukázky na nákup v prodejnách Kaufland.

Do obchodní akce jsou zahrnuty výhradně tyto přístroje:

  • obj. č. 7 531 80 ZÁSUVKA 2P+T BÍLÁ 
  • obj. č. 7 563 80 ZÁSUVKA 2P+T ČERNÁ

K nákupu 15 ks zásuvek 2P+T v bílé nebo černé barvě získáte poukázku v hodnotě 150 Kč na nákup v prodejnách Kaufland. Mezi jednotlivými akčními položkami nelze nákupy kombinovat, tedy nakoupit např. 10 ks bílých a 5 ks černých zásuvek atp.

Řada ovládacích přístrojů Valena Life nabízí lepší provedení a maximální kvalitu spínačů, zásuvek a ostatních funkcí a umožňuje tak elektrikáři rychlou a bezproblémovou montáž. Díky inovativnímu dokovacímu systému do sebe při vícenásobné instalaci montážní rámečky dokonale zapadnou. Tento systém garantuje stabilitu a pevnost mechanismů během kompletování. Montážní desky lze využít pro horizontální i vertikální montáž.

Seznam zapojeným obchodních partnerů, u kterých lze akční položky zakoupit:

Podrobné informace a podmínky akce:

1. Vyhlašovatel: Legrand s.r.o., Sokolovská 100/94, 180 00 Praha 8

2. Této akce se může zúčastnit každá osoba (dále zákazník), která při splnění podmínek těchto pravidel nakoupí přístroje Valena Life, které jsou součástí akce, u smluvních distribučních partnerů vyhlašovatele.

3. Akce probíhá na území České republiky od 3. 4. do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob. O této akci jsou zákazníci informováni prostřednictvím letáku anebo plakátu, které jsou k dispozici u smluvních distribučních partnerů, jejichž seznam naleznete výše a mapu jejich poboček na  https://www.legrand.cz/partneri/prodejni-mista

4. Do akce jsou zahrnuty výhradně tyto přístroje produktové řady Valena Life:

- Bílá zásuvka obj. č. 7 531 80,

- Černá zásuvka obj. č. 7 563 80.

K balení těchto výrobků (vždy po 15 ks) jsou po dobu trvání akce přidávány poukázky na nákup v prodejnách Kaufland v nominální hodnotě 150 Kč.

5. Nárok na poukázku v hodnotě 150 Kč u výrobků zahrnutých do akce vzniká při nákupu 15 ks akčních produktů (viz. bod 4) u smluvních distribučních partnerů.

6. Tato akce je neslučitelná s jinými slevami poskytnutými společností Legrand s.r.o.

7. Vyhlašovatel akce si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce.