Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Netatmo produkty

Termostat NTH- PRO (startovací kit)

Termostat NTH- PRO (startovací kit)

Termostat pracuje se všemi typy kotlů, které pro sepnutí vyžadují pouze sepnutý kontakt. Pro spínání lze použít komunikační relé nebo termostat s NO kontaktem max. 4 A/ 250 VAC/ 120 W; nelze spínat cívky stykačů. Ovládání přímé, mobilní aplikací nebo hlasem.

 

Termostat (napájen bateriemi) lze instalovat jako přenosný a kotel pak spíná relé s komunikační bránou, nebo nástěnný kdy může být pro spínání použit i samotný termostat. Pro displej použit elektronický papír (spotřebovává energii z baterií pouze ve chvíli, kdy je termostat používán – výdrž až 2 roky). Funkce automatického učení. Více informací v katalogu nebo katalogovém listu.

 

Termostatické hlavice NVP-PRO (startovací kit)

Termostatické hlavice NVP-PRO (startovací kit)

Kit obsahuje 2ks hlavic a komunikační bránu. Hlavice lze instalovat horizontálně i vertikálně a obsahují 2 teplotní senzory pro přesnější měření, obsahují funkci detekce otevřeného okna. Ovládání přímé, mobilní aplikací nebo hlasem. Napájení pomocí dodávaných baterií, komunikační brána přímo ze zásuvky 230V. Přístroje lze prvotně nastavit v aplikaci Netatmo Energy a pozdější změny lze provádět i s aplikací Home + Control.

 

Topné programy lze vytvářet manuálně pro každý den zvlášť nebo použít automatického průvodce. Pro displej použit elektronický papír (spotřebovává energii z baterií pouze ve chvíli, kdy je hlavice používána – výdrž až 2 roky). Funkce automatického učení, instalace Plug&Play. Více informací v katalogu nebo katalogovém listu.

 

Přídavná termostatická hlavice NAV-PRO

Přídavná termostatická hlavice NAV-PRO

Slouží pro rozšíření startovacích kitů NTH-PRO a NVP-PRO. Popis funkce viz. NVP-PRO startovací kit. Topný systém může obsahovat celkem 20 hlavic.

 

Vnitřní kamera NSC-PRO

Vnitřní kamera NSC-PRO

Full HD kamera (1080p) s funkcí rozpoznání obličeje. Lze defi novat „známé“ (člen domácnosti) a „neznámé“ osoby, rozlišuje také mezi osobou a zvířetem. V případě detekce „neznámé“ osoby odešle upozornění na mobilní telefon a spustí záznam.

 

Záznam lze uložit na SD kartu (8GB součástí dodávky, max. 32 GB), Dropbox nebo FTP. Ovládání a nastavení pomocí aplikace Netatmo Security. Úhel záběru 130°, instalace Plug&Play. Komunikace ethernet nebo Wi-fi 2,4 GHz. Napájení dodávaným zásuvkovým adaptérem.

 

Okenní senzory DTG-PRO

Okenní senzory DTG-PRO

Příslušenství pro vnitřní kameru NSC-PRO, nelze použít samostatně. Díky akcelerometru a magnetometru kontrolují vlastní polohu a pohyb. Umožňují tak uživateli zjistit zda jsou okna v domě zavřena nebo zda jsou otevřena příliš dlouho a obdržet příslušné upozornění. Nastavení pomocí aplikace Netatmo Security. Senzor je napájen dodávanou baterií, balení obsahuje 3ks senzorů a k jedné vnitřní kameře lze párovat max. 12 senzorů. instalace Plug&Play

 

Vnitřní siréna NIS01-PRO

Vnitřní siréna NIS01-PRO

Příslušenství pro vnitřní kameru NSC-PRO, nelze použít samostatně. Na základě poplachů vyvolaných vnitřní kamerou spustí alarm. Nastavení pomocí aplikace Netatmo Security. Napájení bateriemi (součást dodávky). Komunikace s kamerou prostřednictvím Bluetooth. Instalace Plug&Play.

 

VNĚJŠÍ KAMERA NOC-PRO

Vnější kamera

Full HD kamera (1080p) s funkcí rozpoznání auto/člověk/zvíře. Pracuje zároveň i jako venkovní LED osvětlení, krytí IPx6. V případě detekce nežádoucího objektu odešle upozornění na mobilní telefon a spustí záznam. V zorném poli kamery lze definovat 4 oblasti vyjmuté ze záznamu a detekce, sníží se tak počet falešných poplachů (např. prostor kde kamera zabírá ulici).

 

Záznam lze uložit na SD kartu (8GB součástí dodávky, max. 32 GB), Dropbox nebo FTP. Ovládání a nastavení pomocí aplikace Netatmo Security. Úhel záběru 130°, napájení 230V (L/N/PE). Komunikace Wi-fi 2,4 GHz.

 

DETEKTOR KOUŘE NSA-PRO-EU

Detektor kouře

Optická detekce. Stropní montáž pouze v interiéru budov. Ovládání a nastavení pomocí aplikace Netatmo Security (včetně spuštění a vypnutí alarmu). V případě detekce rozezní zvukový alarm 85 dB a odešle upozornění na mobilní telefon v reálném čase. Pokrytí cca 50 m2. Pravidelný auto-test (lze nastavit měsíční/půl roční/roční interval pro zaslání reportu o stavu kouřového senzoru, stavu baterie a Wi-Fi připojení.

 

Dva módy komunikace mezi detektorem a mobilem pro max. úsporu baterie - Wi-Fi připojení 2,4 GHz při poplachu a odeslání upozornění nebo Bluetooth Low Energy 4.2 (BLE) pro nastavení. Napájení 2x nevyměnitelná baterie CR17450 – 3 V, výdrž 10 let.