Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

Monitorovací systémy VARICONTROL-S


Závislost společností na informačních systémech se stále zvyšuje. Vysoká dostupnost je základním požadavkem na každou ICT infrastrukturu. Ideální systém by měl být dostupný na 100 %, 24 hodin denně.

 

Bohužel, toho není možné dosáhnout. 99 % dostupnost zní na první pohled působivě, v realitě to však znamená, že Váš systém nepracuje průměrně 15 minut denně. Za rok to představuje celé 4 dny. Takového výpadky mohou vaše podnikání do značné míry ochromit. Pomocí monitorovacího systému VariControl-S je možné nežádané výkyvy do značné míry omezit.

VariControl-S

omocí systému VariControl-S dokážete monitorovat blízké okolí rozváděče. Modulární struktura systému umožňuje efektivní monitoring jediného rozváděče, ale i celé serverovny. Integrace monitorovacího systému do systémů řízení sítí je nenáročná.

 

Jednotlivé verze produktů se odlišují počtem portů, přičemž rozlišujeme mezi inteligentními porty (pro měření teploty, vlhkosti, proudění vzduchu atd.) a tzv. suchými kontakty (například pro otvírání dveří anebo připojení s CRAC či UPS).

 

Varicontrol-S
Více informací v katalogu VariControl-S

 

VariControl-S

Monitoring teploty Monitoring proudění vzduchu
 Monitoring zatopení Monitoring kouře
Monitoring teploty Monitoring proudění vzduchu Monitoring zatopení Monitoring kouře