Vzhledem k současné situaci je náš showroom v rámci opatření týkajících se šíření koronaviru COVID-19 pro návštěvy uzavřen. Více info zde

 

 

LCS2 - Optické systémy 40G / 100G


Požadavky v datových cetrech

Optické přepoje se v prostředí datových center zásadně odlišují od přepojů v prostředí běžných komerčních budov. Nejčastěji je třeba vyřešit vyšší:
  • přenosové rychlosti
  • hustotu portů

  • rychlost instalace
  • garanci kvality spojů


Jak přesně probíhá dodávka předkonektorovaných kabelů LCS2?

Podívejte se na video


Vyšší hustota portů

 

Odpovědí na požadavek vyšší hustoty portů jsou vysokokapacitní optické vany, které jsou osázeny predkonektorovanými kazetami. Vana s výškou 2U je osaditelná 12 kazetami, což znamená ukončení až 288 vláken.

 

 

Vyšší přenosové rychlosti

Jelikož 40 Gigabit Ethernet současně využívá 8 vláken a 100 Gigabit Ethernet dokonce 20, jeví se použití klasických konektorů typu LC / SC jako nevhodné. V systémem LCS2 proto využíváme konektory typu MPO / MTP.
100% garance kvality

Trunkové kabely jsou optické kabely zakončené optickými konektory přímo ve výrobě. Každý kabel je proměřen laboratorními měřícími přístroji. Dodávané jsou v přesných délkách dle přání zákazníka.
Rychlejší instalace

Predkonektorované kazety jsou z jedné strany opatřeny desítkami LC / SC konektorů az druhé jedním MPO konektorem . Propojení více vláken je realizováno pomocí plug-and-play systému. Do optických van se také instalují pouze pomocí zasunutí a zaklapnutí.

 

 

 
Loading the player ...