Integrované kabelové trasy VARICON-M

Integrované kabelové trasy VARICON-M

 

Integrované kabelové trasy jsou inovativní alternativou ke klasickým řešením vedení kabeláže v serverových.
Použití tohoto řešení přináší více výhod.

 

Varicon-M
Více informací v katalogu Varicon-M
Přípojnice na rackách
Přípojnice na rackách

 

FLEXIBILITA

Kabelové trasy jsou k dispozici ve více provedeních, které umožňují vedení optických, metalických i napájecích kabelů. Pozice přepážky je volitelná v závislosti od počtu kabelů.

ŠKÁLOVATELNOST

Osazením tras přímo na rozváděče dosáhneme jejich nezávislosti od okolního prostředí. V případě, že datová centrum rozšiřujeme, přidáním dalších rozváděčů automaticky vybudujeme i kabelové trasy. Nejsou nutné další stavební zásahy, při kterých hrozí riziko poškození zařízení díky pilinám, prachu atd. Stejně tak není nutné předimenzovat kabelové trasy na začátku projektu.

JEDNODUCHOST INSTALACE

Uchycení kabelových tras na strop rozváděčů je možné za pomoci pár šroubů a matic. Kromě očividné úspory času při instalaci dosáhneme další úspory při instalaci samotné kabeláže. Jsou vždy na dosah ruky, na stropě rozváděčů.

STYLOVÝ VZHLED

Kabelové trasy jsou dodávány ve stejných barvách (RAL 7047 a RAL 9011) jako samotné rozváděče. S rozváděčem vytvářejí jeden kompaktní celek. Pomocí vík a koncovek je možné trasy úplně uzavřít a dosáhnout estetický vzhled.

INTEGRACE PŘÍPOJNICOVÝCH SYSTÉMŮ ZUCCHINI

 

Integrace přípojnicových systémů Zucchini do Studené uličky nové generace je logickým pokračováním snah o maximální modularitu datových center navržených klasickou metodou (100% modularitu poskytují jen tzv. kontejnerové datové centra).

Stejně jako v případě integrovaných kabelových tras, přípojnice se osazují přímo na racky. Není nutné budovat samostatné nosné konstrukce a dělat zásahy do samotné konstrukce budovy.

Racky nebo skupiny racků je možné na přípojnice připojovat v libovolném místě pomocí modulárních odbočných krabic.