Eliot

 

 
PROGRAM ELIOT DÁVÁ ŽIVOT ZAŘÍZENÍM
 

 

 

 
Prostřednictvím programu Eliot se zařízeníkterá se v domácnosti používají každý den, přizpůsobí životnímu stylu a požadavkům zákazníků. Osvětlení, automatické žaluzie, vysílání hudby – vaši zákazníci se dotykem prstu postarají o své pohodlí i na dálku prostřednictvím tabletu nebo smartphonu, a to dokonce i mimo dům. Program Eliot v rámci propojených zařízení Legrand umožňuje přizpůsobit si zařízení zcela podle svých vlastních představ, dokonce ho i ovládat na dálku tak, aby splňovalo představy a nápady zákazníků.   V administrativních a průmyslových budovách je možné díky programu Eliot v rámci propojených zařízení Legrand kontrolovat elektrická zařízení, aniž byste museli kamkoli chodit. Možnosti připojení zdrojem nepřetržitého napájení, např. pro bezpečnostní osvětlení, vám umožní poskytovat kontrolu na dálku, provádět preventivní údržbu a přizpůsobit vybrané služby svým představám. S automatickým opětovným sepnutím Stop & Go dokážete v případě nepříjemného výpadku elektrického proudu například obnovit původní nastavení zařízení na dálku. Program Eliot v rámci propojených zařízení Legrand pomáhá vašim zákazníkům šetřit tím, že si mohou jednoduše řídit a měřit spotřebu elektrické energie.

  

 

 

 
 
 

PROČ PROGRAM ELIOT?

 

 

Eliot je spojením pojmů

Electricity (elektrická energie)

a IoT (internet věcí). Je to název

série produktů Legrand, která
vyšla v roce 2015 a je věnována
internetu věcí.

 


 

respektuje důvěrný charakter údajů zákazníka. 

 

U osobních údajů vašich zákazníků, které obsahují informace o tom, jakým způsobem žijí, jaké jsou jejich pracovní návyky, spotřeba elektrické energie nebo u údajů o jejich zdraví, je podstatná ochrana těchto údajů. Společnost Legrand se zavazuje dodržovat pravidla ochrany údajů a považuje respektování soukromí zákazníka za prvořadé. Cloudový systém
s vysokou úrovní zabezpečení se postará o ochranu údajů a informace použité v programu Eliot v rámci propojených zařízení Legrand tak zůstanou důvěrné. Údaje se poskytnou partnerům pouze v případě, pokud poskytují zákazníkovi další služby a jen se souhlasem zákazníka. Takto respektuje program Eliot v rámci zařízení Legrand právo každého člověka na soukromí.
 

OZNAČENÍ PROGRAMU ELIOT V RÁMCI ZAŘÍZENÍ LEGRAND


 

Každý program Eliot v rámci propojených zařízení Legrand je označený
touto značkou. Pokud najdete na produktu toto logo, svědčí to o tom, že príslušný produkt přináší pro vás jako odborníka (elektroinstalační společnost, elektrikáře, údržbu atd.), ale také pro vašeho zákazníka skutečné výhody: data zůstávají v bezpečí a dlouhodobá spokojenost je zaručena.

 

 

 

Katalog Eliot ke stažení

 

NOVÉ

Katalog ke stažení

 (1,84 MB)

 

 

 

Produkty eliot

 

CLASSE 300 WI-FI

 

Jednoduché, on-line a moderní
 

Classe 300X Wi-Fi je nový videotelefon, který kombinuje moderní vzhled s inovativními funkcemi. Pomocí integrované Wi-Fi a aplikace může být připojený k smartphonu nebo tabletu.

 

 
 

SMARTHER WI-FI Termostat

 
         

Ovládejte vytápění odkudkoliv
 

SMARTHER Wi-Fi TERMOSTAT lze ovládat pouhým dotykem na čelním dotykovém rozhraní a lze jej instalovat do běžných instalačních krabic.